19 t/m 26 januari 2025

De week van gebed voor de eenheid van christenen heeft als thema: Ja, ik geloof (Johannes 11:17-27).  Dit is het antwoord van Martha op een essentiële vraag die Jezus haar stelt voorafgaande aan de opstanding van Lazarus.

Geloof je dat? Het is een vraag die Martha uitdaagde om in haar geloof een stap dieper te zetten. Deze vraag stelt Jezus ook aan ons vandaag de dag. Het daagt ons uit om na te denken over ons geloof en vertrouwen in Jezus. Hoe inspireren Jezus en zijn verhaal ons allen ook vandaag de dag nog? Op welke manier is Hij van betekenis voor jou?

In deze week zullen de gezamenlijke kerken van Hemmen, Indoornik en Zetten, zoals hieronder genoemd, een avond gebedsdienst houden. Elke deelnemende kerk zal hier op eigen manier invulling aan geven. De gebedsdiensten zullen starten om 19.30 uur en ongeveer een half uur duren.

Deze gebedsdiensten zullen worden gehouden op:

  • Maandag 20 januari De Hervormde Gemeente Hemmen, Kerkplein 1, Hemmen
  • Dinsdag 21 januari De Hervormde Gemeente Zetten-Andelst, locatie De Hoeksteen, Kerkstraat 11, Zetten
  • Woensdag 22 januari De Rank (PKN), Hoofdstraat 3, Zetten
  • Donderdag 23 januari De Baptisten Gemeente Midden – Betuwe Zetten, locatie De Hoeksteen, Kerkstraat 11  in Zetten
  • Vrijdag 24 januari R.K. Indoornik, Campmanplein 8 De Ontmoeting Indoornik (links achter de kerk)

U bent elke avond van harte welkom om samen deel te nemen aan deze week van gebed.