Voor mensen die niet naar de kerk kunnen komen, kan het buitengewoon waardevol zijn de heilige communie thuis te ontvangen (of in het ziekenhuis of verpleeghuis). Zij die namens de geloofsgemeenschap of op persoonlijke titel de communie thuis brengen, doen daarom prachtig en pastoraal werk.
Ervaren én beginnende communiebrengers worden hierbij van harte uitgenodigd voor een inspiratieavond. Deze wordt gehouden op donderdag 25 april (19.30- ca. 21.30 uur) in het parochiehuis in Elst.
Het programma:
– bezinning op de spiritualiteit van de Eucharistie
– aanreiken van een eenvoudige liturgie en inspirerende teksten
– uitwisselen van ervaringen en gelegenheid tot het stellen van vragen
Heeft u nog geen ervaring met het brengen van de communie thuis? Denkt u erover, maar aarzelt u nog? Of kent u iemand die deze taak misschien wel op zich wil nemen? Weet u dan van harte welkom of nodig een ander uit.
Deelname is uiteraard kosteloos, voor koffie en thee wordt gezorgd. Wel wordt u gevraagd u even aan te melden bij het parochiesecretariaat, via e-mail (secretariaat@rkparochiemariamagdalena.nl) of telefonisch (0481 – 451 371, op weekdagen van 9.00-12.00 uur). Hier kunt u ook terecht voor meer informatie.